اخبار دفتر مرکزی اخبار دفتر مرکزی

پیام تبریک جامعه تعلیمات اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

برگزاری جشنواره علمی در مجتمع احمدیه اسلامی

بیست و چهارم اسفند ماه

برگزاری جشنواره علمی و دستاوردهای پژوهشی دبستان دخترانه امام علی  علیه السلام

 

تصاویر برگزاری جشنواره قرآن و عترت در مجتمع محبان الحسین(علیه السلام)

برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دبیرستان کوثر

دیدار با دکتر محرمی در موسسه سرم سازی رازی

موسسه سرم سازی رازی از دیرباز تاکنون به عنوان یک مرکز تحقیقاتی و در جهت برقراری سلامت عمومی در جامعه شناخته می شود این موسسه با قدمتی طولانی در زمینه ساخت سرم و واکسن های انسانی و دامی به خودکفایی رسیده و از این رو با حضور نخبگان و کارشناسان زبده در این موسسه، این مرکز تنها مرکز تولید کننده داروهای مختلف بیماری های دام و انسان و نیز بیماری های مشترک می باشد  که همچنان با وجود واحد تحقیقات در حال به روز آوری داروهای بیماری های جدید می باشد. در دیداری که با آقای دکتر محرمی صورت گرفت ایشان ضمن بیان تاریخچه این مرکز از اهم فعالیت های این موسسه نکاتی را بیان نمودند.دکتر محرمی که از دانش آموختگان دبیرستان جعفری اسلامی می باشند در حال حاضر معاونت تحقیقات و فناوری موسسه سرم سازی رازی مشغول فعالیت می باشند

برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دبیرستان رضویه

تصاویر جشنواره قران و عترت در دبیرستان رضویه که در تاریخ 19 اسفند ماه برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره با حضور اعضای محترم برگزار گردید

روز شنبه 18 اسفند ماه جلسه هیئت مدیره با حضور اعضای محترم برگزار گردید در این جلسه که با پیشنهاداتی همراه بود مصوبات جلسات قبل پیگیری گردید.

بازدید مدیران مدارس پسرانه جامعه تعلیمات اسلامی از مجموعه مدارس سادات اصفهان

روز چهارشنبه مدیران مدارس پسرانه جامعه تعلیمات اسلامی از مدارس سادات اصفهان بازدید نمودند.در این بازدید که مدیران مدارس پسرانه سراسر کشور حضور داشتند ضمن گفتگو با روسای مدارس سادات اصفهان  از فعالیتها و برنامه های پربار و تجربیات برتر مدارس آگاه شدند. در این دیدار یک روزه میهمانان از فضاهای مختلف آموزشی نیز بازدید داشتند این برنامه که به میزبانی گرم و صمیمانه مسئولین و همکاران مدارس سادات اصفهان و با برنامه ریزی دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی تدارک دیده شده بود در بعد از ظهر روز چهارشنبه به پایان رسید.

ثبت نام مجدد کنکور برای جامانده ها
 از روز یکشنبه ۱۹ اسفند تا روز چهارشنبه ۲۲ اسفند
 
🔺مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1398 برای‌ پذیرش در رشته های با آزمون دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در مهلت تعیین شده تا ۶ اسفندماه موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند برای ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام‌ در آزمون‌ مذکور از روز یکشنبه ۱۹ اسفند تا روز چهارشنبه ۲۲ اسفند در نظرگرفته شده است

تصاویر جشنواره قرآن و عترت مدارس جامعه تعلیمات اسلامی

تزکیه شهرری

دبیرستان الغدیر

مهد شکوفه های نرگس

بازدید یک روزه مدیران مدارس جامعه تعلیمات اسلامی از مجتمع سادات اصفهان

استفاده از تجربیات ناب مدارس  و مشاهده فعالیت های صورت گرفته توسط دیگر مجموعه ها همواره می تواند بعنوان یک منبع مفید در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و جلوگیری از آزمون و خطا در عملکردهای مدارس باشدبر همین اساس در روز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه  با برنامه ریزی و هماهنگی دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی بازدیدی یک روزه از مجتمع سادات اصفهان انجام خواهد شد در این برنامه تمامی مدیران مدارس سراسر کشور حضور خواهند داشت این بازدید با هدف پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی مدارس و نیز دستیابی به اندوخته های تجربی دیگر مدیران و همچنین تقدیر از الگوهای نمونه و برتر فعالیت دیگر مدارس انجام خواهد شد.برنامه بازدید از مدارس سادات اصفهان که از مجموعه مدارس جامعه تعلیمات اسلامی است راس ساعت 8 صبح در دبیرستان سادات دوره اول آغاز خواهد شد .

بازدید مدیران مدارس جامعه تعلیمات اسلامی شهر تهران از کانون اصلاح و تربیت

هرچند که نام آن کانون است اما با کانون گرم خانواده ساعتها و فرسنگها فاصله دارد کانونی پر از هیجانات جوانی، و جوانانی که با اندک آموزش و یا تذکری شاید مسیرشان تغییر  می کرد و هرگز گذرشان به این کانون سرد و بی روح نمی افتاد. با اندک جستجو در چهره شان می توانی غمی بزرگ را بیابی که شاید هر کدام از ما که در بیرون از کانون سرگرم زندگی خود هستیم در غم شان مسئول و شریک باشیم. شاید با یک تذکر و با یک لبخند و شاید با یک کلمه می توانستیم مسیری را تغییر دهیم اما با کمال تاسف همه ما نظاره گر شده ایم و به قدری در خود مشغول شدیم که از کنار لحظه ها براحتی عبور می کنیم...

امروز میهمان نگاه های پر از تمنای نوجوانانی بودیم که شاید هر کدام با هوش و استعدادی که در آنها وجود داشت می توانستند در قامت یک پزشک و یا یک مهندس ظاهر شوند اما...

آنچه در ابتدای بازدید به نظر می آید فضایی که در دل شهر قرارگرفته است اما سکوتی سرد و مبهم در آن حاکم است ...چهره هایی معصوم، چشم های منتظر، لبخند های تلخ با بغضی در گلو  که دل آدم را ریش می کنند...

برای رفتن به مدرسه شان راه طولانی را نمی روند و برعکس دیگر دانش آموزان پدران و مادرانشان در کنار درب مدرسه منتظرشان نیستند کلاس درس را که پشت سر می گذارند به خوابگاه و یا ورزشگاه می روند و باقی روز خود را می گذرانند...

در بازدیدی که توسط مدیران مدارس جامعه تعلیمات اسلامی شهر تهران از این کانون داشتند ضمن آشنایی با فعالیت های صورت گرفته توسط مسئولین، با بچه های کانون نیز گفتگو هایی داشتند.بچه های کانون در طول روز ضمن آموزش مهارت به تحصیل خود ادامه می دهند و در ایامی که در کانون به سر می برند با بهره گیری از تجربیات اساتید حرفه و فن نسبت به فراگیری مهارت های زودبازده آموزش می بینند. و این امر نشان دهنده اهمیت مهارت آموزی در مدارس می باشد که خود می تواند سر منشاء یک حرفه و اشتغال باشد.در این مرکز دو واحد آموزشی وجود دارد که یکی از آن مربوط مهارت آموزی با رشته های نجاری، معرق کاری، مفتول کاری، آموزش آرایشگری می باشد که هر کدام از بچه های کانون بنا بر میل و سلیقه شان در رشته مورد علاقه آموزش می بینند. از مهمترین مسائل و مشکلاتی که باعث حضور این جوانان در کانون شده است دوستی های ناسالم و عدم آموزش در برابر مخاطرات اجتماعی را می توان برشمرد که با اندک آموزش می توانست مسیر یک فرد و یک نسل را تغییر داد و خانواده را می توان یکی از موثرترین در این زمینه نام برد.در ابتدای این بازدید جناب آقای یاری مسئول قضایی کانون به تشریح تاریخچه کانون پرداختند و در ادامه با راهنمایی آقای فیروزی، مدیران از قسمتهای مختلف این مجموعه بازدید به عمل آوردند. در این بازدید ضمن حضور مدیران محترم مدارس جامعه شهر تهران مدیرعامل جامعه آقای دکتر حیدری به همراه کارشناسان دفتر حضور داشتند.

اطلاعیه اولین اردوی راهیان نور جامعه تعلیمات اسلامی

زندگی نامه آیت الله سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل

در پانزده خرداد سال 1341 در یکی از محلات قدیمی اردبیل       (محله محمدیه) و درخاندانی از خوشنام ترین سادات منطقه،  از تبار سادات جبل عامل، که در زمان حکومت صفویه، جهت     تصدی امر قضا از لبنان به ایران مهاجرت و منطقه ای بنام           \" کلخوران\" واقع در حومه شهرستان اردبیل را که از کانون های   اصلی تشیع و مجمع بزرگان عرفا، زادگاه و مدفن شیخ جبرائیل و مولد مؤسس خاندان صفوی بوده، برای سکونت برگزیدند، کودکی دیده به جهان گشود که وی را \"سید حسن\" نام نهادند.

در کتاب "الهجرة العاملية في الدورة الصفوية " نوشته جعفر مهاجر، اول مهاجر این سلسله مرقوم است، در این چند قرن، مجتهدین عالی شأن از این خاندان در منطقه ظهور کرده اند و برخی مانند سید حسین مجتهد، ریاست مطلقه منطقه را عهده دار بوده است. در قرون اخیر نیز اعاظمی چون آیت الله میرصالح مجتهد مبرور، آیت الله سید محی الدین یونسی، آیت الله سید حبیب الله موسوی اطهاری، العلم الحجة سیدمحمد تقی انواری، آیت الله سید یونس یونسی و ... هر کدام در مقاطعی عهده دار هدایت عامه، تمشیت امور خلق و بعضاً مرجعیت مسلم تقلید آنها بوده اند مرحوم آیت الله العظمی مرعشی نجفی درباره اصالت نسب سادات کلخوران فرموده اند: ایشان اصحّ سادات آذربایجانند، حسباً و نسباً.
والد وی که اینک رخ در نقاب خاک کشیده است از کسبه جزء بازار اردبیل و مشتهر به دیانت و مورد احترام خاص و عام بود و والده اش که او نیز از تبار سادات جبل عامل است، در زهد و تهجّد زبانزد است.

"سید حسن" پس از پشت سر گذاردن دوران کودکی، به رسم خانواده های متدین که عموماً فرزندان خود را به مدرسه  "جعفری اسلامی"  گسیل می نمودند وارد همان مدرسه شد و مقاطع تحصیلی پیش دبیرستانی را در مدارس جعفری اسلامی و سپس مقطع متوسطه را در هنرستان فنی گذراند.

دوران نوجوانی عمدتاً با حضور مداوم در محافل وعظ و تفسیر و استفاضه از ارزنده ترین خطبای منطقه، که با حضور همزمان چندین عالم وارسته، از مقاطع طلائی درخشش روحانیت در اردبیل بود، سپری شد.
اوان جوانی با حرکت خروشنده مردم مسلمان ایران و نهضت امام خمینی (ره)، مصادف شد و وی از پیشگامان مبارزه و جزو فعالترین عناصر جوان انقلابی گردید.
اندیشه دیرین پیوستن به سلک روحانیت و دوام وظیفه اجدادی با پیروزی انقلاب اسلامی، بر رغبت ایشان برای عزیمت به حوزه علمیه قم، افزود تا سرانجام در آغازین ماه سال تحصیلی 1360 و پس از اندک مدت تدریس در روستاهای پیرامون اردبیل، وارد حوزه مقدسه قم شد. سال شصت را باید پر رونق ترین سال حوزه مقدسه قم از حیث استقبال و اظهار علاقه جوانان به تحصیل علوم اهل بیت علیهم السلام، نامید بطوریکه امکان جذب در نظام رسمی حوزه برای وی فراهم نیامد و با عنایت ویژه مرحوم آیت الله شیخ مصطفی نورانی اردبیلی، نماینده فقید مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان، در حجره ای در مدرسه مؤمنیه در کنار بیت مرحوم آیت الله العظمی بهاء الدینی (ره)، اقامت گزید، مجاورت معظم له فرصت مغتنمی گردید برای حضور منظم در نمازهای جماعت و بهره مندی از مواعظ و درس اخلاق آن مرحوم.
دهه شصت و هفتاد اوج هنرنمایی استاد مسلم، مرحوم مدرس افغانی در عرصه تدریس ادبیات در حوزه قم بود و صد البته فراگیری جدی مبانی ادبیات عرب پیش نیاز ورود عالمانه در دیگر مباحث و دروس حوزوی است، لذا حضور مشتاقانه "سید حسن" در حلقه درسی ایشان همراه با تدریس مقاطع پایین تر برای طلاب جوانتر، توجهاً به سابقه تحصیل مقدمات تا سطح معالم، در مدرسه میرزا علی اکبر (ره) اردبیل در کنار تحصیلات دبیرستانی، غنیمتی بود که به رغم مرارتهای آن برهه، همواره به حلاوت یاد می شود، اما این ملازمت مساوی با کنار ماندن از نظام رسمی حوزوی بود که باعث شد مدتهای مدیدی با دشوارترین شرائط اقتصادی و انواع ناملایمات دست و پنجه نرم کند و از سر مناعت، وضعیت را از قریب و بعید کتمان نماید.
شرح لمعتین را در محضر آیات، مرحوم اشتهاردی و راستی کاشانی و اصول فقه را در حلقه تدریس استاد صالحی گذراند و در مقطع سطح از حضور حضرات آیات پایانی، اعتمادی و مدرسی بهره فراوان اندوخت. درس خارج فقه با استفاضه از محضر آیت الله مکارم شیرازی و خارج اصول از محضر آیت الله جعفر سبحانی، آغاز شد، مدتی نیز از خارج فقه مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی و بالاخره حدود هشت سال از اصول آیت الله وحید خراسانی و فقه آیت الله شیخ جواد تبریزی و همزمان تفسیر آیت الله جوادی آملی حظّ وافر برد، حضور در محفل اخلاقی بزرگان نظیر مرحوم اشتهاردی و مظاهری، به ویژه علمین حجتین ... احمدی میانجی و پهلوانی از دوران بسیار پربرکت تحصیلات وی در حوزه مقدسه قم می باشد.
ضمن تحصیل در حوزه و در کنار آن، تحصیلات رسمی دانشگاهی را نیز پی گرفت و موفق به دریافت گواهینامه فوق لیسانس در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی با رتبه اول کشوری از دانشگاه تهران، گردید و سپس مقطع دکتری را با تدوین پایان نامه ای در زمینه "تأثیر متقابل عقد و شرط" زیر نظر اساتید مبرز من جمله استاد دکتر ابوالقاسم گرجی، آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی و دکتر علیرضا فیض، به اتمام رساند.
ورود ایشان در سال 1360 به حوزه قم، همزمان بود با دوران دفاع مقدس، لذا حدود یکسال و به دفعات، توفیق حضور در جبهه های جنگ را داشته و دهها رزمنده سرافراز  از حلقه درس اخلاق وی عازم میدانهای نبرد گردیدند که امروزه نام و آوازه شان در دفتر دلاوران و شهیدان جنگ تحمیلی زینت تاریخ سراسر افتخار این مرز و بوم است.
از اوان طلبگی، با عنایت به نعمت بیان خدادادی و تسلط ذاتی به فن خطابه، در کنار تحصیل، به امر تبلیغ اهتمام ورزیده و عمق مفاهیم و غنای مطالب، همراه مشی مبتنی بر رواداری در معرکه جهت گیری های مختلف و متفاوت سیاسی و نگاه برابر به جریانات سیاسی داخل نظام، سلوک فروتنانه با پشتوانه ای متین از اعتبار اسلاف و اکابر سادات کلخوران- که پیشتر از آن یاد شد- پایگاه معنوی و نفوذ کلام کم نظیری برای وی فراهم ساخته است. نزدیک سی سال، بلا انقطاع، بیانات ایشان در قدیمی ترین مساجد اردبیل با استقبال شورانگیز و بلکه همواره با ازدحام طبقات مختلف مردم، به ویژه نسل جوان، مواجه است.
علاوه بر اردبیل، دامنه برنامه های سخنرانی وی در تبریز و بسیاری از شهرهای استان اردبیل و آذربایجان شرقی و گاهی تا استان های دور دست چون چهارمحال بختیاری گسترده است، گرچه پس از تصدی مسئولیت خطیر امامت جمعه اردبیل، نظم گذشته را ندارد اما کما کان در فرصتهایی که دست می دهد، برقرار است.
آثار صوتی و تصویری وی در بسیاری از مناطق قفقاز، بخصوص در جمهوری آذربایجان، گرجستان و داغستان، به رغم برخی محدودیت ها، دست به دست می گردد، بطوریکه قاطبه مرزنشینان مجاور استان اردبیل، ضمن تعقیب منظم خطبه های نمازجمعه، برخی آداب مذهبی، از جمله احیاء لیالی قدر ماه مبارک رمضان را، با دریافت زنده از صدا و سیمای مرکز اردبیل، برگزار می کنند و نمازهای جمعه اردبیل در اغلب هفته ها پذیرای میهمانان و علاقه مندانی از جمهوری آذربایجان است.
موقعیت هموار برای درس و بحث و تدریس، منتهای مطلوب برای هر اهل علم است، در سال 67 ایشان رسماً برای همکاری در مدارس شورای مدیریت، دعوت و بعد از چند سال در مدارس مرکز جهانی علوم اسلامی، در متون ادبی، منطق، فقه، اصول و اخلاق کلاسیک، مشغول تدریس گردید و اخیراً عضویت هیأت علمی مرکز یاد شده و مدیریت گروه اخلاق در همان مرکز را احراز نموده و با پیشنهاد مدیریت گروه فقه نیز مواجه بود تدریس اخلاق عمومی و کلاسیک بطور منظم در مدارس مرکز جهانی علوم اسلامی و مدارس طلاب ایرانی و نیز همکاری با مرکز تخصصی تبلیغ ادامه داشته و ضمن عضویت در لجنه ادب عربی حوزه علمیه قم، مشغول تألیف کتاب درسی ادبیات برای حوزه های علمیه بود در هر حال اشتغال به تدریس در سطوح مختلف به مدت 14 سال از بهترین توفیقات ایشان در حوزه علمیه قم بوده است.

امامت جمعه

پس از ضایعه درگذشت مرحوم آیت الله مروج،نماینده حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب در استان و امام جمعه اردبیل، با سلوک منحصر به فرد و موقعیت ممتاز و منزلت ویژه آن مرحوم در میان طبقات مختلف و در پی تصدی موقت این مسئولیت توسط یکی از فضلای حوزه قم، مردم استان از حضرات آیات موسوی اردبیلی و مشگینی، بخصوص به لحاظ خدمات فکری و تبلیغی و انس طولانی آن بزرگواران با مؤمنین، انتظار داشتند کسی از سوی ایشان به منظور تصدی امر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان، معرفی شود، علی هذا حجه الاسلام و المسلمین حاج سید حسن عاملی از ناحیه مشارالیهما به محضر معظم له برای این مهم پیشنهاد گردید، لکن وی به دلایل عدیده از قبول این امر، اجتناب و شخصاً فضلای دیگری را بدین امر معرفی نمود تعلیل عمده وی، احراز تعین در قبول این گونه مسئولیتها بود و تدریس، تحقیق و تبلیغ را بر همه اموری که بنحوی قرین امور اجرائی است، ترجیح می داد و در این باب همواره به سفارش استاد خود، مرحوم آیت الله میانجی تمسک می نمود که "هر کس سراغ ریاست- به مفهوم ورود در عرصه سراسر مشقت مدیریت اجتماعی- برود، هوس است و اگر بالضروره، ریاست- به مفهوم مرقوم- به سراغ وی آید و از پذیرفتن آن استنکاف ورزد، نیز، هوس است".
پیرامون قضیه انتخاب خود به مسئولیت نمایندگی در استان و امامت جمعه اردبیل می گویند: خدمت آقای گلپایگانی، رئیس دفتر محترم رهبر عزیز انقلاب که به قم تشریف آورده بودند، عرض کردم: حضرتعالی از حضور مقام معظم رهبری بخواهید اعتذار اینجانب را به جهت عدم احراز "تعین" در قبول این مسئولیت، بپذیرند، آقای گلپایگانی با تأکید بر حصول "تعین" زمینه تشرف به حضور مقام منیع رهبری را فراهم نمودند تا به تکلیف شخص ایشان، موضوع حتمیت یابد.
در شرف یابی خدمت مقام معظم رهبری عرض کردم، مناسب است فردی از علمای کهنسال منطقه انتخاب شود، به ویژه اینکه اینجانب تاکنون از امور مدیریتی و سیاسی کنار بوده ام، اما ایشان ضمن قرائت اظهارات مکتوب حضرات آیات اردبیلی و مشگینی درباره حقیر، همراه با مطایبه سن "اربعین" برای تصدی مهام امور اشاره فرمودند و این مسئولیت بسیار سنگین را به عهده حقیر گذاشتند.
بدین سان ایشان حوزه فعال درس خود در مقطع "سطح" را تعطیل و عشق آل محمد و بوستان اهل علم، شهر مقدس قم را ترک و جهت ادای دین به خطه اردبیل عزیمت نمودند و اینک قریب هفت سال است در سنگر امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه در استان ایفای وظیفه می نماید.

تصویری از امام جمعه شهرستان اردبیل در کنار مادر بزرگوارشان در مضجع شریف رضوی

بازدید آقای دکتر حیدری مدیر عامل جامعه تعلیمات اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای مدارس

روز دوشنبه 6 اسفند ماه آقای دکتر حیدری به همراه هیئت همراه از نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر انتفاعی دیدن نمودند در طی این بازدید مدیر عامل جامعه تعلیمات اسلامی و کارشناسان همراه از غرفه های مختلف مدارس غیر دولتی دیدن نمودند ایشان ضمن بازدید از دستاوردهای مدارس جامعه تعلیمات اسلامی در غرفه های دبیرستان کمال، احمدیه، رضویه و الغدیر از زحمات دست اندر کاران در مدارس تقدیر نمودند.در این بازدید آقای جوانشیر و آقای ایمانی از  کارشناسان دفتر مرکزی جامعه حضور داشتند . لازم به ذکر است نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر دولتی با همراهی و حضور مدارس جامعه تعلیمات اسلامی تا روز چهارشنبه 8 اسفند ماه برقرار می باشد.

نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر دولتی افتتاح شد

روز یکشنبه 5 اسفند ماه نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر دولتی در مصلی تهران آغاز به کار کرد. در روز نخست این نمایشگاه و در مراسم افتتاحیه معاونین وزیر آموزش و پرورش و نیز آقای دکتر حداد عادل حضور داشتند و به سخنرانی پرداختند.در آغاز مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دانش آموزان دبیرستان احمدیه به اجرای سرود پرداختند.مدارس احمدیه، رضویه، و نیز کمال از مدارس جامعه تعلیمات اسلامی در این مراسم حضور داشتند و دستاوردهای دانش آموزان خود را به معرض دید عموم قراردادند.همچنین در روز نخست این نمایشگاه جناب آقای افجه ای از غرفه دبیرستان کمال دیدن نمودند و همچنین معاونت وزیر آموزش و پرورش آقای زینی وند از غرفه دبیرستان رضویه دیدن نمودند.این نمایشگاه تا ساعت 14 روز چهارشنبه ادامه دارد.