اخبار دفتر مرکزی اخبار دفتر مرکزی

روز دوشنبه 29 بهمن ماه کارگاه توانمند سازی کارکنان اداری دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی با حضور آقای دکتر شجاعی برگزار گردید . در این کلاس آموزشی حاضرین ضمن آگاهی از آخرین متدها و روشهای مدیریت زمان نسبت به برنامه ریزی دقیق در انجام امور نکات بسیار کاربردی از بیان دکتر شجاعی استماع نمودند.

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری در نماز جمعه تهران:

۲۲ بهمن نماد شکر ملی مردم ایران است / راهپیمایی امسال هشداری جانانه برای نفوذی‌ها و خائنان بود

حجت الاسلام حاج علی اکبری

امام جمعه موقت تهران با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: ملت ایران در هفته‌ گذشته یکی از زیباترین جلوه‌های تقوای جمعی را به نمایش گذاشت.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران که در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران در هفته گذشته یکی از زیباترین جلوه های تقوای جمعی را به نمایش گذاشت.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه تقوا برای یک ملت و جامعه انقلابی دارای جلوه های گوناگونی است، ادامه داد: وقتی یک ملت بزرگ به فضل الهی از نعمتی بزرگ بهره مند می شود، تقوایش به او حکم می کند که یک شکرگزاری بزرگ به ساحت مقدس ربوبی تقدیم کند.

وی تصریح کرد: از ملتی که از چنگ فرعونیان و حاکمیت ستمگران رها می شود و طعم آزادی و استقلال را می چشد و در پرتو استقرار ولایت الهی به بسیاری از آرزوهای خودش می رسد و در مسیر فتح قله های بزرگ قرار می گیرد، انتظار این است که چنین شکر الهی را به جا آورد.

حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به اینکه یوم الله روز تجلی اراده و امر پروردگار است، افزود: جامعه ای که یوم الله را درک کرد، به آن جامعه فراخوان داده می شود که شکرگزار این نعمت بزرگ باشد که اگر این سپاسگزاری صورت گیرد، خداوند آن جامعه را توسعه می‌دهد و باید این شکرگزاری جنبه های مختلف زبانی، قلبی و عملی داشته باشد.

امام جمعه موقت تهران تأکید کرد: ملت ایران، یک ملت شکور و قدرشناس است و توجه ویژه ای به صبر و شکر به عنوان دو بال قله های شرف و کرامت دارد.

وی افزود: صبر و شکر دو ستون و رکن اصلی شکل گیری یک ملت بزرگ و باعزت است و این دو بال آنان را به سمت قله های افتخار پرواز می دهد.

۲۲ بهمن نماد شکر ملی مردم ایران است

حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن همواره نماد شکر ملی مردم ایران است، اظهارداشت: ۲۲ بهمن چهلمین سال انقلاب در بین سال های قبل جلوه بدیعی داشت و این در شرایطی است که ما در میان انواع و اقسام توطئه های دشمن چون نبرد سنگین رسانه‌ای آنان، شرایط دشوار اقتصادی، تحریم های دشمن و همچنین شرایط خاص آب و هوایی در آن روز قرار داشتیم اما ملت ما یک حماسه فاطمی را خلق کرد. ما امسال ۲۲ بهمن بی نظیری داشتیم که همه جهانیان به آن اعتراف کردند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه شمارندگان جمعیت های ما در داخل و خارج بر کیفیت و کمیت این حماسه اقرار کردند، گفت: همه مردم از نسل ها، اصناف و سلیقه های مختلف در آن روز باشکوه حضور یافتند و حتی ۲۲ بهمن امسال حال و هوای عجیبی داشت و به نظر می رسید که شهدا هم در بین ملت هستند و می‌شد حضور آنان را در میان آن جمع درک کرد.

راهپیمایی امسال هشداری جانانه برای نفوذی‌ها و خائنان بود

وی تأکید کرد: این حماسه در وهله اول یک سجده شکر به ساحت قدس ربوبی، یک خداقوت عاشقانه به مقام معظم رهبری، یک دست‌مریزاد هوشیارانه به خادمان واقعی کشور، یک بوسه عارفانه بر جبین خانواده های شهدا و ایثارگران و یک طوفان خشم و سیلی به یادماندنی بر چهره سیاه شیاطین و دشمنان ملت و همچنین یک هشدار جانانه برای نفوذی‌ها، خائنان، ناراضی‌تراش‌ها و کم‌گذاران بود.

حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به حادثه تروریستی در منطقه خاش اظهارداشت: سبزپوشان امنیت و پاسداران رشید و دلاور ما حافظ و تأمین کننده امنیت کشور هستند که جمعی از آنان در حمله تروریستی خاش به شهادت رسیدند که خداوند این عزیزان واصل به لطف الهی را در عالی‌ترین درجات قرار دهد و با سالار شهیدان محشور و دست جنایتکاران را رسوا و آنان را به قهر الهی مبتلا کند.

تشریح ویژگی‌های بیانیه رهبر انقلاب بمناسبت آغاز دهه پنجم انقلاب

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با اشاره به بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری اظهار داشت: در آستانه چله‌ی دوم انقلاب اسلامی، خداوند متعال هدیه‌ای بسیار بزرگ و دوست‌داشتنی به ما عنایت کرد که امیدواریم توفیق قدرشناسی از آن را هم به ما عنایت فرماید.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در پاسخ به این سؤال که در ادامه راه چگونه می‌توانیم شکرگزار انقلاب اسلامی باشیم، یک بیانیه را به عنوان گام دوم انقلاب اسلامی به ملت هدیه دادند.

وی تأکید کرد: صادرکننده این بیانیه، یک رهبر الهی، عارف، باصفا، شجاع، ولی‌فقیه زمان، دارای تجربه عالی مدیریت ولایی، حکیم، ژرف‌نگر، مصلح، یک مجاهد کارکشته‌ی پیر با بیش از ۵۵ سال سابقه مجاهدت در اوج فرزانگی و فرهیختگی با اشراف تاریخی و شناخت از جهان معاصر و تاریخ ملت‌ها و سرشار از مهربانی و احساس پدری و همچنین بهره‌مند از قدم استوار هستند.

حجت‌الاسلام علی‌اکبری بیان کرد: ایشان آرزوهای بزرگ ملت عزیز ایران، مسیر طی شده و پیش‌رو را در قالب یک نقشه راه روشن در اختیار ملت عالیقدر جمهوری اسلامی ایران قرار داده‌اند.

امام جمعه موقت تهران متذکر شد: ملت ما چالش‌ها، آسیب‌ها و غفلت‌هایی را پشت سر گذاشته، همچنین پیروزی‌ها و فتوحات بسیار زیادی هم داشته است و آماده انتقال این میراث گرانقدر انقلاب به نسل جوان، باطراوت و از راه رسیده هستند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه قرن پانزدهم یعنی قرن طلوع تمدن اسلامی به دست ملت عزیز ایران هستیم، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه، امید واقع‌بینانه را به عنوان روح و رکن اصلی و برخاسته از خودباوری مد نظر قرار دادند. این در حالی است که در زمان حکومت پهلوی، به مردم تحمیل کردند که نمی‌شود و نمی‌توانید اما در این بیانیه روح خودباوری به ملت ایران بازگشت و در آن برخلاف زمان طاغوت، آمده که «می‌توانیم، می‌شود و خواهیم توانست».

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با اشاره به ابعاد گوناگون و قابل توجه این بیانیه اظهار داشت: از یکسو عقلانیت، حکمت و ژرف‌نگری بر این بیانیه حاکم است و از سوی دیگر، بسیار پخته، منطقی و مستند است.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: این بیانیه و منشور، جامع و کامل است که ابعاد مختلف الهی، عرفانی، جامعه‌شناختی، تاریخی، تربیتی، بُعد آسیب‌شناسانه و ویژگی‌های جهادی را داراست. علاوه بر این، fun زیبایی و روایی آن بسیار فوق‌العاده است و ترکیبات آن، کاملاً بدیع، عمیق و فشرده در اختیار ما قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه ویژگی دیگر این بیانیه آن است که یک روایت متفاوت، هنرمندانه و بدیع از انقلاب کبیر اسلامی است، تصریح کرد: این بیانیه روایتی به‌روز، پیش‌بَرنده، واقع‌بینانه و منصفانه است و در عین حال آرمانگرا و مسئولیت‌آفرین است و تکلیف همه ما را روشن می‌کند.

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با اشاره به اینکه صداقت و صراحت انقلابی در این متن به خوبی دیده می‌شود، گفت: در این بیانیه فاصله گرفتن از عمل انقلابی به عنوان علت اصلی چالش‌ها و غفلت‌های گذشته مطرح شده است. همچنین این بیانیه سرشار از صلابت انقلابی و ایستادگی و مقاومت است و بر فسادستیزی در درون و عزت همراه با مصلحت در برابر دیگران تأکید شده است.

باید برای پیشرفت انقلابی‌تر بمانیم

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه پیام روشن این بیانیه آن است که برای پیشرفت بیشتر، باید انقلابی‌تر بمانیم، افزود: مقام معظم رهبری در چند توصیه، رسالت امت را ترسیم کردند که اعم از توجه به علم و پژوهش، اقتصاد مقاومتی، استقلال، آزادی، عدالت، مبارزه با فساد و سبک زندگی است.

وی با اشاره به اینکه این بیانیه با یک پرداخت فوق‌العاده در ۶۱۰۰ واژه نوشته شده است، گفت: در تمام این بیانیه، عواطف سرشار رهبر معظم انقلاب نسبت به امت و به ویژه جوانان دیده می‌شود و دشمنان به کوری چشمشان ببینند زمانی که درباره فروپاشی نظام جمهوری اسلامی صحبت می‌کنند، رهبر معظم انقلاب نقشه راه ۴۰ سال آینده را برای ملت اسلامی ترسیم کردند و پیام روشنی برای دشمنانی دارد که در سیرک مسخره ورشو نشستند، گفتند و شنیدند.

مسئولان باید خود را به نصاب یک مدیر جهادی برسانند

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با تأکید بر اینکه این بیانیه برای مسئولان و مدیران هم پیام زیادی دارد، اظهار داشت: باید مدیران شرایط را برای حضور نسل جوان و انقلابی فراهم کنند و باید خود را به نصاب یک مدیر جهادی، ساده‌زیست، فسادستیز و عدالتخواه برسانند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: مقامات و مسئولان باید خطوط اصلی این نقشه پرافتخار را در سیاستگذاری‌ها و قانونگذاری‌های خود مورد توجه قرار دهند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری شدیداً به جوانان دلبسته هستند و بسیار خوب، آنان را می‌شناسند و بهتر از هر کسی از رویش‌های عظیم انقلاب در تربیت یک نسل جوان متفاوت باخبر هستند.

حجت‌الاسلام علی‌اکبری گفت: ما حدود ۳۶ میلیون جمعیت در آستانه ۴۰ سالگی داریم و این آمار به کوری چشم دشمنانی است که اغلب گرفتار پیری جمعیت هستند و امیدواریم جوانان ما به میدان آیند و نگذارند این بیانیه بایکوت شود و روی زمین بماند و باید با تکیه با تجارب نسل گذشته، وارد میدان شوند.

امام جمعه موقت تهران در پایان ضمن تشکر از همه کسانی که در اقصی نقاط دنیا جشن ۴۰ سالگی انقلاب را برگزار کردند، خاطرنشان کرد: به طور ویژه از سید مقاومت که به شایستگی به میدان آمد، تشکر می‌کنم.

جلسه هیئت مدیره برگزار گردید

روز شنبه 27 بهمن ماه جلسه هیئت مدیره با حضور اعضای محترم برگزار گردید. در این جلسه اعضا، ضمن پیگیری مصوبات گذشته،پیشنهاداتی ارائه دادند که به تصویب رسید.

دیدار با دکتر وثوق از دانش آموختگان دبیرستان کمال در پژوهشکده رویان

روز چهارشنبه 24  بهمن ماه مسئول دانش آموختگان جامعه تعلیمات اسلامی آقای ایمانی در دیداری که با دکتر وثوق داشتند، از نقطه نظرات علمی و تربیتی ایشان جویا شدند.آقای دکتر وثوق که از دانش آموختگان دبیرستان کمال می باشد هم اکنون با درجه دکتری بیوتکنولوژی در پژوهشکده رویان مشغول به فعالیت می باشند در دیداری که با ایشان بعمل آمد آقای وثوق ضمن بیان روش های تحصیلی خود از دوران تحصیل نکاتی را برای والدین، معلمین و دانش آموزان بیان داشتند.

تصاویر راهپیمایی 22 بهمن 1397

تصاویر برگزاری مراسم فاطمیه (س) توسط دبیرستان احمدیه اسلامی

جملات برگزیده درباره  «۲۲بهمن و دهه فجر«

در آستانه فرارسیدن»۲۲بهمنسالگرد «پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه اطلاع‌رسانیKHAMENEI.IR جملات برگزیده ازحضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «دهه فجر و ۲۲بهمن» منتشر کرد:

*بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت،اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت. ۱۳۶۸/۱۱/۰۴

*هر گاه و هر جا که از پیروزی ۲۲بهمن یادی و نامی آورده می شود، چهره ی شهید و نقش خونین شهادت، در برابر چشم ها پدیدار می گردد. ۱۳۶۸/۱۱/۱۹

*دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است. ۱۳۶۹/۱۰/۱۱

*دهه‌ی فجر، آن آیینه‌یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگراین آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره‌های تاریک و قرون خالیه، بایستی مامی نشستیم و اسمی از اسلام میآوردیم. ۱۳۶۹/۱۰/۱۱

*برگزاری دهه‌ی فجر، باید مثل برگزاری جشن نیمه‌ی شعبان باشد. ۱۳۶۹/۱۰/۱۱

*خاطره‌ی امام، بیش از همیشه، در دهه‌ی فجر و بیست‌ودوی بهمن است. حتّی بیشتر ازمراسم سالگرد رحلت امام، این بزرگداشت نشان‌دهنده‌ی شخصیت آن بزرگوار است. ۱۳۶۹/۱۰/۱۱

*دهه فجر در حقیقت ولادت امامت در این کشور است؛ به همان معنایی که خود امام و اسلام برای ما ترسیم کرده‌اند. ۱۳۶۹/۱۰/۱۱

*۲۲بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح نقش بزرگی داشته است. ۱۳۷۸/۱۱/۰۶

*در طلیعه‌ی‌ روزهای‌ درخشان‌ فجر از همه‌ چیز شایسته‌تر تکریم‌ شهیدان‌ و خضوع‌ در برابر روح‌ فداکار آنهاست‌. ۱۳۷۹/۱۱/۱۲

*دشمنان سعی میکنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یادمردم میآورد. سعی میکنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. ۱۳۸۰/۱۱/۰۳

*حادثه بیست‌ودوم بهمن و پیروزی انقلاب، پایان تحقیر ملت ایران بود. ۱۳۸۰/۱۱/۲۱

*اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیرآمیز امریکاو حکومت دیکتاتورىِ قسىّ‌القلب پهلوی از این مملکت برکنده شود. ۱۳۸۱/۰۳/۱۴

*راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده بینظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست. ۱۳۸۲/۱۱/۲۴

*راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایراناست؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌یی از اقتدارنظامی و تواناییهای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب میکند. ۱۳۸۳/۱۱/۱۹

*ملت ایران هر سال با حرکت خود در بیست‌ودوم بهمن، دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب‌نشینی کرده. ۱۳۸۳/۱۱/۱۹

*روز۲۲بهمن و راهپیمائی ۲۲بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ مظهر اقتدار ملت ایراناست؛ مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملی ملت ایران است که مرد و زن و پیر وجوان، در همه‌ی شرائط به خیابانها میآیند و خودشان را در سرتاسر کشور درمقابل چشم بینندگان قرار میدهند؛ این خیلی باعظمت است. ۱۳۸۶/۱۱/۱۹

جشنواره الگوی روش تدریس درس تربیت بدنی برگزارگردید

روز دوشنبه 15 بهمن ماه جشنواره الگوی برتر روش تدریس تربیت بدنی در مدارس برگزار گردید این مراسم  در دبستان کنی با حضور دانش آموزان دبستان کنی، دبستان امام علی (ع) و دبستان 22 بهمن شهرری با قرائت قرآن آغاز و پس از آن هر یک از تیم های حاضر در برنامه به اجرای کارهای خود پرداختند.در این مراسم آقای دکتر حیدری و آقای جوانشیر و آقای ایمانی ، آقای حاتمی و نیز سرکار خانم جواد زاده و همچنین آقای رامتین از دفتر مرکزی جامعه حضور داشتند.

 

بدینوسیله به اطلاع می رساند، دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی جهت تأمین نیروی انسانی مدرسه جدید التأسیس پسرانه احمدیه اسلامی ، با شرایط و اولویتهای ذیل  از نیروهای علاقه مند به تدریس با جنسیت مذکر ، ثبت نام به عمل می آورد.

شرایط ثبت نام:

 1. تدین به دین مبین اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری؛
 2. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران؛
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت فقیه؛
 4. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی مؤثر؛
 5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی انجام کار آموزگاری؛
 6. داشتن گواهی پایان خدمت مقدس وظیفه عمومی یا معافیت و کفالت از خدمت سربازی؛
 7. داشتن حداکثر 35 سال سن؛
 8. داوطلبان نباید مستخدم رسمی ، ثابت، پیمانی سایر دستگاههای دولتی باشند.

 

 

ب) شرایط اختصاصی

1. دارابودن حداقل مدرک تحصیلی (کارشناسی یا معادل حوزوی) کارشناسی رشته های آموزش ابتدایی، علوم تربیتی، روانشناسی، برنامه ریزی آموزشی و درسی، مدیریت آموزشی، اولویت دارند؛

2. دانشجویان دوره کارشناسی ارشد با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مربوطه؛

ج: اولویتهای جذب

 1. بستگان و خویشاوندان نیروهای شاغل در مدارس جامعه تعلیمات اسلامی و کارکنان دفتر مرکزی( با تأیید و ذکر نسبت  توسط همکاران شاغل در مدارس جامعه تعلیمات اسلامی)؛
 2. افرادیکه قبلاً در مدارس غیر دولتی دیگر شاغل و تدریس نموده اند( با ارائه گواهی اشتغال از مدرسه یا مدارسی که قبلاً تدریس نموده است)؛

د: مراحل ثبت نام

 1. تکمیل فرم مشخصات پیوست همراه با مدارک مورد نیاز و ارائه به معاون آموزشی و تربیتی جامعه تعلیمات اسلامی؛(فرم ثبت نام پیوست می باشد)؛
 2. مدارک مورد نیاز: تصاویر تمام صفحات شناسنامه ، تصویر پشت و رو کارت ملی(جدید)، تصویر کارت پایان خدمت، گواهی انجام کار معتبر برای تمام کسانیکه قبلاً در سمت آموزگاری خدمت کرده اند، تصویر مدرک تحصیلی، گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر، گواهی عدم سابقه کیفری و محکومیت جزایی مؤثر؛
 3. مهلت ثبت نام و ارسال مدارک و تکمیل فرم ثبت نام: از روز شنبه مورخ 13/11/1397 لغایت سه شنبه مورخ 30/11/1397 ؛

نشانی:خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، جنب مسجد زعیم، پلاک 93 ، جامعه تعلیمات اسلامی، کد پستی:1317834611 .(معاون آموزشی و تربیتی)؛

توضیحات:

 1. مستدعیست مدیران محترم متن اطلاعیه جذب نیروی آموزشی را به نحو مقتضی به رویت همکاران برسانند؛
 2. از منتخبین آموزگاری پس از انجام مراحل مصاحبه و گزینش و اظهار نظر نهایی توسط اعضای محترم هیئت مدیره جامعه تعلیمات اسلامی، جهت انجام سایر مراحل جذب به خصوص گذراندن دوره های آموزشی( مهارت کلاسداری، روش های تدریس و ..) دعوت به عمل خواهد آمد.

دریافت فرم ثبت نام مشخصات

بازدید مدیر عامل محترم جامعه و همراهان ایشان از نمایشگاه دهه فجر دبستان کنی

آگهی استخدام نیروی آموزشی در دبستان امام علی (ع)

تصاویر مراسم تشییع حاج محمد خسروانی

روز گذشته مراسم تشییع پیکر مرحوم حاج محمد خسروانی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید. پیکر آن مرحوم پس گزاردن نماز در صحن با شکوه امامزاده علی ابن جعفر (ع) به خاک سپرده شد. همچنین از سوی دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی آقای دکتر حیدری، آقای جوانشیر و آقای ایمانی در این مراسم حضور داشتند.

 

 

عناوین ایام الله فجر پیروزی و  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

ردیف

روز/تاریخ

مناسبت تقویمی

عنوان روز

1

جمعه 97/11/12

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال مکتب فکری امام(ره)، نصرت الهی و ولایت‌مداری

2

شنبه 97/11/13

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال مردم سالاری دینی، استقلال و آزادی

3

یکشنبه 97/11/14

روز فناوری فضایی

انقلاب اسلامی؛ 40 سال  اعتماد به نفس ملی، خودباوری و پیشرفت علمی

4

دوشنبه 97/11/15

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال مقاومت، انقلابی‌گری و استکبارستیزی

5

سه‌شنبه 97/11/16

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال مجاهدت فرهنگی، تمدن‌سازی و امت اسلامی

6

چهارشنبه 97/11/17

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال دین مداری، نهضت قرآنی و زمینه‌سازی ظهور مهدوی(عج)

7

پنج‌شنبه  97/11/18

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال ایثار، جهاد فی سبیل‌الله و شهادت طلبی

8

جمعه 97/11/19

روز نیروی هوایی

انقلاب اسلامی؛ 40 سال نفی وابستگی، مقابله با تحریم و تهدید-خوداتکایی

9

شنبه 97/11/20

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س(

انقلاب اسلامی؛ 40 سال الگوی فاطمی(س)، تحکیم خانواده و افتخارآفرینی زنان ایرانی

10

یکشنبه 97/11/21

------------

انقلاب اسلامی؛ 40 سال امنیت همه‌جانبه، اقتدار ملی و عزت‌آفرینی

11

دوشنبه 97/11/22

پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357

22 بهمن تماشایی، جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

درگذشت حاج محمد خسروانی نماینده جامعه تعلیمات اسلامی در مدارس سمنان

بدین وسیله به اطلاع می رساند آقای محمد خسروانی نماینده جامعه تعلیمات اسلامی در مدارس سمنان دارفانی را وداع گفتند؛ دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار ایشان و همچنین همکاران محترم مدارس، از خداوند متعال برای آن فقید سعید طلب علو درجات و همچنین برای بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی مسئلت دارد.

همچنین به اطلاع می رساند مراسم تشییع پیکر پاک آن مرحوم روز شنبه 13 بهمن 97 راس ساعت 14/30 از مقابل منزل آن مرحوم واقع در شهرستان سمنان - میدان مادر - خیابان میرزا کوچک خان- ساختمان مهر برگزار می گردد. 

ضمنا مراسم یادبودی در همان روز بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه اعظم سمنان منعقد می گردد.

همچنین مراسم سوم و هفتم آن عزیز از دست رفته روز دوشنبه 15 بهمن ماه از ساعت 14/30  الی 16 در مکان فوق برگزار می گردد.

تصاویر برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دبیرستان 22 بهمن شهرری

تصاویر جلسه هیئت محترم امناءجامعه تعلیمات اسلامی

تقدیر از قاری قرآن  جلسه هیئت امناء ( دانش اموز دبیرستان جعفری اسلامی ) توسط جناب آقای لولاچیان

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی در اطلاعیه‌ای جزئیات مراسم تشییع «محمدنبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را اعلام کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر، سه شنبه مقارن با ایام حزن آور شهادت حضرت صدیقه طاهره (س)، انقلاب اسلامی یکی از وفادارترین و مخلص‌ترین یاران خود را از دست داد.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ۱۴ سال پیش پرچم حزب را از مرحوم حبیب الله عسگراولادی دریافت کرد و در این سال‌ها با حفظ این امانت در خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی فروگذار نکرد.

وی از یاران باوفای امام و رهبری بود و کارنامه انقلابی او نزد انقلابیون شفاف و روشن است. حبیبی در عرصه‌های خدمت به نظام خستگی‌ناپذیر بود. حضور او در میادین خدمت به مردم و نظام هیچگاه از یاد‌ها نخواهد رفت. او در مسئولیت‌هایی که در انقلاب پذیرفت، زمینه‌ساز خدمات بی منت و صادقانه به ملت ایران بود.

حزب مؤتلفه اسلامی فقدان دبیرکل و همکار پرتلاش خود را به ملت ایران و مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید.

بر این اساس، مراسم تشییع آن فقید سعید پنجشنبه (۱۱ بهمن) ساعت ۸:۳۰ صبح از مسجد امام صادق (ع) در میدان فلسطین برگزار می‌گردد.

جزئیات مراسم ترحیم و بزرگداشت آن مرحوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

بازدید کارشناس تربیت بدنی جامعه تعلیمات اسلامی از دبستان جعفری اسلامی

روز دوشنبه 8 بهمن ماه آقای فردوسی با حضور در دبستان جعفری اسلامی از زنگ ورزش دانش آموزان دیدن کرد. در این بازدید آقای فردوسی ضمن ارائه توصیه های ورزشی به دانش آموزان تاکید نمود : انجام حرکات ورزشی همراه با قوائد و اصول آن امکان پذیر است و برای کسب موفقیت در امر ورزش و برخورداری از سلامت جسم باید حرکات ورزشی را با برنامه و با راهنمایی مربی انجام داد.