اخبار دفتر مرکزی اخبار دفتر مرکزی

نمازجمعه تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری برگزار گردید

حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری - کراپ‌شده

حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه گنجینه الهی و آسمانی اربعین در آستانه گام دوم انقلاب رونمایی شد، گفت: امروز اربعین اسم رمز شیعه برای سازماندهی در آستانه تحولات بزرگ تاریخ تبدیل شده است.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، اظهار داشت: خوشبختانه جامعه اسلامی در عمل به تقوای الهی قدم‌های تازه‌ای را بر می‌دارد. برای تحقق تقوای الهی وسیله الهی مهم است و باید انسان به وسیله‌ای که ما را به آرمان‌های الهی و بندگی خداوند می‌رساند  توسل کند و چه بندگی بالاتر از محمد(ص) و آل محمد و اقتدا به سیره اولیاء خدا و چه وسیله‌ای بالاتر از اباعبدالله(ع).

 

وی افزود: برای رسیدن به بندگی خدا راه میانبر توسل به حسین(ع) و نشستن در مکتب حسینی است و بحمدالله جامعه ما در محرم و صفر و اربعین حسینی در چنین حال و هوایی است که خداوند متعال را بابت آن شاکریم.

** راهپیمایی اربعین یک اعجاز است

خطیب جمعه تهران با بیان اینکه جهان شاهد یک اتفاق بزرگ، بی‌نظیر، حیرت انگیز و خیره‌کننده است، تاکید کرد: اربعین پدیده‌ای اعجاب آور و باشکوه و حقیقتا الهام بخش است. از نگاه مومنان راهپیمایی میلیونی اربعین یک اعجاز است. اگر راست میگویید نه مثل اربعین بلکه گوشه‌ای از آن را به این زیبایی بیاورید.

حاج علی اکبری تاکید کرد: اربعین یک پدیده الهی و آسمانی و نشانه اراده نصرت الهی بر امت اسلامی است. این باب لطف و رحمت الهی نویدبخش تحقق عالم دیگری است و ما در اربعین حسینی شاهد یک ترکیب بدیع از حسین(ع)، کربلا، زیارت و پیاده روی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه پایه‌ها و بنیان آنچه بعنوان اربعین می شناسیم توسط سیدالشهدا و اهل بیت (ع) بنیانگذاری شد، گفت: مکتب حسینی را در دو جلد می توان مطالعه کرد، جلد اول توسط اباعبدالله و یاران با خون نگاشته شد و جلد دوم توسط اهل بیت(ع) خصوصا امام سجاد و حضرت زینب نگاشته شد و این کتاب اربعین یک چله فریاد، تبیین، تفسیر، تحقیق و تدقیق است.

** راهپیمایی اربعین در وقت نیاز ظهور کرد

خطیب جمعه تهران با اشاره به نقش اهل‌بیت در حفظ و نشر معارف و فرهنگ حسینی، گفت: راهپیمایی اربعین ذخیره‌ای برای امت شیعه شد و در وقت نیاز خود این معجزه ظهور کرد. وقتی امت اسلامی به یک انسجام درونی، اردوی تربیتی و رسانه‌ای پرقدرت برای معرفی اسلام ناب نیاز داشت، وقتی به تقویت روح مقاومت اسلامی نیاز داشت، وقتی جهانی سازی معرفت حسینی مورد نیاز امت بود، عشق و مهرورزی نیاز بود، اربعین از راه رسید و شد آنچه که می‌بینیم.

** اربعین اسم رمز شیعه برای سازماندهی است

حاج علی اکبری تاکید کرد: برای انقلاب اسلامی نیز ما در آستانه گام دوم از این گنجینه الهی و آسمانی رونمایی شد. امروز اربعین اسم رمز شیعه برای سازماندهی در آستانه تحولات بزرگ تاریخ تبدیل شده است.

وی گفت: این اجتماع با ویژگی‌های مختلفی همراه است و قریب به 30 میلیون نفر با ویژگی خاص یعنی هجرت و با مقصد واحد که کربلای معلی است، حضور عاشقانه و داوطلبانه دارند.

خطیب جمعه تهران با بیان اینکه شکوه اربعین دارای ابعاد عرفانی، سلوکی، معنوی، معرفتی، فکری و ابعاد تربیتی فکری و اخلاقی است، تاکید کرد: این پدیده دارای ابعاد جامعه شناختی، سیاسی، امنیتی و جغرافیایی است و ابعاد منطقه‌ای، بین‌المللی، تاریخی و تمدنی هم دارد.

حاج علی اکبری در خطبه‌های دوم نماز جمعه این هفته تهران، گفت: از مصادیق برجسته تقوا شکر به درگاه الهی است و چه نعمتی بزرگتر از اربعین برای جامعه و امت ما.

وی تصریح کرد: تلاش برای بازشناسی و حضور در راهپیمایی اربعین و تسهیل و خدمتگزاری به زائرین و شروع معارف و تبیین منطق آن از جمله شکرگزاری اربعین است. 

** راهپیمایی اربعین شتابدهنده رشد معنوی انسان است

خطیب جمعه تهران افزود: از منظر خودسازی براساس بیانیه گام دوم انقلاب، اربعین جنبه فکری، اعتقادی، سلوکی، اخلاقی و ارتقاء فضیلت‌ها و رشد معنوی انسانها بوده و منبعی عظیم و شتاب‌دهنده‌ای غیرقابل تصور است. 

حاج‌علی‌اکبری خاطرنشان کرد: در دنیای فعلی که افکار شیطانی زیادی وجود دارد؛ قرارگیری زائران در خیل عاشقان به منظور زیارت حسینی می‌تواند منجر به رشد معنوی و پاکیزگی اخلاقی شود. 

وی تصریح کرد: زائرین ماجرای حسینی را از نزدیک لمس کرده و سرعت خودسازی برای حاضرین در راهپیمایی بسیار بالاست و در حقیقت آنها راه صدساله را در یک شب می‌پیماند.

خطیب جمعه تهران گفت: تحمل، صبر، مقاومت و تقویت روحیه استقامت با جان و دل و فکر انسان مؤمن فرصتی برای زائرین محسوب می‌شود. 

وی افزود: اربعین دستگاهی متفاوت برای تقویت فرهنگی مردم است، ضمن اینکه از نظر جامعه‌شناسی هم در دهه اخیر، اربعین توانسته فرصتی ناب و سرمایه‌ای اجتماعی برای دوستداران اهل‌بیت و جهان اسلام بوده که می‌تواند روحیه جمعی را حول محور امامت و ولایت تقویت کند. 

حاج علی‌اکبری اظهار داشت: کمرنگ کردن هویت‌های قومی، مذهبی و زبانی با آهنگ مشترک اربعین منجر به ذوب خرده‌فرهنگ‌ها در دریای اربعین شده است. 

وی افزود: انسان می‌تواند بهشت اخوت ایمانی را در راهپیمایی اربعین درک کرده و تجربه حضور در این اردو منجر به اتصال به تیم سیدالشهداء خواهد شد. 

خطیب جمعه تهران افزود: اربعین، سرمایه را به دل جامعه انسانی تزریق می‌کند و صف‌بندی فوق‌العاده‌ای در برابر دشمنان ایجاد کرده و منجر به نهضت و قیام‌آفرینی خواهد شد. 

وی گفت: وقتی 30 میلیون عاشق عبدالله(ع) لبیک یا حسین می‌گویند، پشت مستکبرین عالم را لرزانده و به کابوس آنها تبدیل شده‌اند. 

** راهپیمایی اربعین زمینه ساز تحقق آرمان‌های بزرگ است

وی خاطرنشان کرد: توطئه‌های قبل از اربعین سال جاری که از سوی استکبار با ایجاد فتنه مدیریت شد، برای جلوگیری از حضور لشگر امام حسین(ع) در اربعین بود. 

خطیب جمعه تهران خاطرنشان کرد: اربعین تمدن‌ساز بوده و در این بست معرفت حسینی در عالم، زمینه‌ساز تحقق آرمان بزرگ را به وجود می‌آورد. 

وی گفت: شهد شیرین تمدن‌سازی را ما در انقلاب اسلامی چشیده‌ایم، اما افول استکبار جهانی بشارت دیگری است. 

وی گفت: جامعه جهانی با شتاب‌دهنده اربعین به دنبال گره خوردن به معرفت امام حسین(ع) و آرمان مهدوی جهت رسیدن به حکومت امام عصر(عج) است، ضمن اینکه حاضرین در راهپیمایی اربعین لبیک یا حسین می‌گویند، اما در حقیقت آنها لبیک یا مهدی بر زبان خود جاری می‌کنند.

حاج علی اکبری افزود:‌قدرت اربعین همگان را کنار یکدیگر جمع کرده و منجر به اجتماع قلبی عمیقی شده و می‌شود. 

وی افزود: منطق اربعین و حسین علیه‌السلام، اسلام را پیروز خواهد کرد که همان منطق امید، مقاومت، نداشتن بن‌بست، فتح همه‌جانبه، مرزبندی با دشمن و مهرورزی عاشقانه نسبت به مؤمنین است که می‌تواند انسان‌ها را در محور خودسازی و تمدن‌سازی موفق کند. 

حاج علی‌اکبری گفت: از ستاد مرکزی اربعین که البته تمامی دستگاه‌ها در آن حضور دارند و با اقدامات‌شان منجر به توسعه زیرساخت‌ها برای خدمات‌رسانی بیشتر به زائرین شده‌اند تشکر می‌کنم که البته هزینه‌ کرد آنها برای موضوع اربعین در حقیقت سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود، لذا خوش‌به حال خادمین زائرین سیدالشهداء.

** خدمت‌رسانی به زائران خارجی اربعین باید توسعه یابد

وی گفت: باید خدمات‌رسانی به هزاران زائر خارجی اربعین که برای رسیدن به کربلای معلا از ایران اسلامی می‌گذرند را توسعه دهیم و از این فرصت نهایت استفاده را ببریم. 

وی از هنرمندان خواست با اقدامات‌شان این حادثه اربعین را با ابتکارات مناسب، جاودانه‌تر کرده و مستندسازی کنند. 

حاج‌علی‌اکبری خطاب به آموزش و پرورش گفت: باید اربعین را در متن‌های دروس فرزندان وارد کرده و در این زمینه نباید کوتاهی صورت گیرد.

وی گفت: دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه نباید از نقش تاریخی خود در موضوع اربعین جا بمانند. 

** تقدیر از سازمان اطلاعات سپاه برای دستگیری روح الله زم

خطیب نمازجمعه تهران تصریح کرد: از میزبان کریم اربعین یعنی برادران و خواهرانمان در کشور دوست و برادر عراق که پذیرایی بسیار مناسبی را از زائرین داشتند را تقدیر می‌کنم، به ویژه اینکه سال جاری حجم زائرین ایرانی نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است. 

وی در پایان افزود: از اقدام به جا و تحسین‌برانگیز پاسداران گمنام در به هم ریختن شبکه عنکبوتی تشکر می‌کنم و ان‌شاءالله این اقدام شایسته تکمیل شود.

جلسه شورای برنامه ریزی برگزار گردید

روز دوشنبه جلسه شورای برنامه ریزی با حضور کارشناسان دفتر مرکزی برگزار گردید. در ابتدا اعضای جلسه از فعالیت خود در سال جدید تحصیلی گزارش ارائه نمودند و در ادامه مصوبات جلسه گذشته پیگیری گردید.

 

راه‌پیمایی اربعین قوّت اسلام است

بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموختگان دانشگاه امام حسین (ع)  

 یکی از مصادیق قوّت را امروز دنیای اسلام دارد مشاهده میکند و آن، راهپیمایی اربعین است؛  وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّة. راهپیمایی اربعین قوّت اسلام است، قوّت حقیقت است، قوّت جبهه‌ی مقاومت اسلامی است که این ‌جور اجتماع عظیم میلیونی راه می‌افتند به سمت کربلا، به سمت حسین، به سمت قلّه و اوج افتخار فداکاری و شهادت که همه‌ی آزادگان عالم باید از او درس بگیرند. از روز اوّل هم که اربعینی به وجود آمد، اهمّیّت اوّلین اربعین به همین اندازه بود. اهمّیّت اربعینِ اوّل این بود که رسانه‌ی پُرقدرت عاشورا است. از روز عاشورا تا روز اربعین -بنا بر یک روایت روزی است که اهلبیت برگشتند به کربلا- این چهل روز، چهل روزِ فرمانروایی منطقِ حق در میان دنیای ظلمانی حاکمیّت بنی‌امیّه و سفیانی‌ها بود. رسانه‌ی حقیقی [یعنی] فریاد زینب کبریٰ، فریاد حضرت سجّاد؛ در کجا؟ در کوفه، در شام، در آنجایی که ظلمات محض بود؛ اینها بزرگ‌ترین رسانه بود. همینها بود که عاشورا را نگه داشت، همینها بود که عاشورا را به امروز رساند. تاریخ و ریشهی این روز اربعین و ماجرای اربعین این است. آن روز اهل‌بیت (علیهم‌ السّلام) طوفانی به پا کردند با این حرکت چهل‌روزه؛ یک طوفان به پا شد در آن اختناق عجیب. در آن روزگار، اختناق این قدر است که دور‌وبر امام حسین، فرزند پیغمبر، نوه‌ی پیغمبر، جگرگوشه‌ی زهرای اطهر، ۷۲ نفر بیشتر باقی نمیمانند. در یک چنین روزگاری، ماجرای توّابین را در کوفه به وجود آورد، مدینه را منقلب کرد، شام را منقلب کرد، به طوری که رژیم سفیانی برافتاد؛ این حرکت عظیم اربعینیِ زینب کبریٰ و اهلبیت (علیهم‌ السّلام) بود.

 امروز هم همین اتّفاق دارد در دنیا می‌افتد. امروز هم در دنیای پیچیده‌ی پُرتبلیغات و پُرهیاهویی که بر بشریّت حاکم است، این حرکت اربعین، یک فریاد رسا و یک رسانه‌ی بی‌همتا است. چنین چیزی وجود ندارد دیگر در دنیا: اینکه میلیونها انسان راه می‌افتند، نه فقط از یک شهر یا یک کشور [بلکه] از کشورهای مختلف، و نه فقط از یک فرقه‌ی اسلامی [بلکه] فِرَق مختلف اسلامی و حتّی بعضی ادیان غیر اسلامی. این وحدت حسینی [است]. شما بدرستی گفتید: «الحسین یجمعنا»، حقیقتاً این‌ جور است؛ حسین اجتماع عظیمی را درست میکند. این دلها با هزاران گام در راه است، همه حرکت میکنند، همه راه می‌افتند به سمت آن معدن و سرچشمه‌ی معنویّت و آزادگی، و این را به رخ دنیای مادّیِ امروز میکشند. و این ان‌شاء‌الله روز‌به‌روز بایستی حرکت بیشتری بکند و گسترش بیشتری پیدا کند، و البتّه عمق بیشتری هم پیدا کند. خوشبختانه امروز کارهایی که ما داریم و مجالس عزاداریِ ما برای امام حسین (علیه‌ السّلام) از لحاظ معنویّت، از لحاظ گسترش فکر و پراکندن معارف اسلامی، عمق بیشتری دارد از پنجاه سال قبل مثلاً یا چهل سال قبل. قضیّه‌ی اربعین هم همین‌ جور است؛ روزبه‌روز ان‌شاء‌الله بایستی عمق بیشتری پیدا کند. اصحاب حکمت و علم بایستی در این زمینه‌ها فکر کنند، کار کنند و ان‌شاء‌الله تلاش کنند.

بازدید کارشناسان دفتر مرکزی جامعه از مدرسه کنی اسلامی

روز چهارشنبه 17 مهر ماه کارشناسان دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی از دبستان کنی اسلامی بازدید نمودند در این دیدار آقایان ایمانی و نیری به همراه مدیریت محترم دبستان آقای مرتضایی  ضمن آگاهی از برنامه های مدرسه از نزدیک با فعالیت دانش آموزان آشنا شدند.

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در دبیرستان نرگس برگزار گردید

 اولین جلسه دانش افزایی سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸همراه با جلسه انجمن اولیاء در روز چهارشنبه 17 مهرماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بهشتی  و با حضور اولیاء گرامی برگزار گردید.

برنامه های انجام شده در این جلسه:

• صحبت های مدیریت دبیرستان نرگس سرکار خانم نبوی

• سخنرانی جناب آقای ایمانی مسئول انجمن اولیاء و مربیان جامعه تعلیمات اسلامی درباره اهمیت انجمن اولیاء و مربیان

• سخنرانی جناب حجت الاسلام و مسلمین حاج آقا بهشتی در زمینه اهمیت تربیت و انواع تربیت

• انتخابات انجمن اولیاء و مربیان سال تحصیلی 99-98 همراه با قدردانی از اعضاء انجمن سال گذشته توسط مدیریت

تصاویر حضور کارشناسان دفتر مرکزی جامعه در مدارس سمنان و دامغان

حضور نیروهای ارزشمند سپاه در مجتمع تزکیه دامغان  همزمان با گرامی داشت دفاع مقدس

جلسه هیئت مدیره با حضور اعضای محترم برگزار گردید

روز شنبه 13 مهر ماه جلسه هیئت مدیره با حضور اعضای محترم برگزار گردید در این جلسه مصوبات قبلی پیگیری و پیشنهاداتی از اعضا به تصویب رسید.

لازمه و اساس پیشرفت کشور

1.    توکل بر خدا

2.    ایستادگی و مقاومت

3.    امید به خدا

4.    اعتماد به جوانان به ویژه جوانان انقلابی

5.    وحدت و انسجام آحاد مردم بخصوص در میان نیروهای انقلاب

6.    قطع امید کامل از بیگانگان

7.    حمایت واقعی از تولیدات داخلی

دین یعنی اخلاق

ابو مالک می گوید  به علی بن الحسین علیه السلام عرض کردم: مرا از کل دستور های دین آگاه کنید.

آن حضرت فرمود:

قَوْلُ الحَق  وَ الْحُکْمُ بِالعَدْلِ  وَ الوفاءُ‌باْلعَهد.

کل دین این است: حق گفتن، قضاوت عادلانه، وفای به عهد.خصال  صدوق ج1/ص113

این حدیث نشان می دهد اصل دین اخلاق است و عقاید و احکام به خطر حکم اخلاق با تبعیت  حق ارزش می یابد.


 

کُنْ مُحِباً لِالِ مُحَمدٍ وَ اِنْ کُنْتَ فاسِقاً وَ مُحِباً لِمُحِبیهِمْ و ان کانوا فاسِقینَ. امام رضا علیه السلام / بحارالانوار/ ج66/ص253

دوستدار آل محمد صلی الله علیه و الهباش گرچه فاسق باشی و دوستدار و دوستداران آن ها باش هر چند فاسق باشند.        الدعوات/ قطب الدین راوندی/ ص28

دین ، بیماران روانی را نجات می دهد.

چهلمین روز درگذشت استاد عبدالمجید رشید پور

انتشار پوستر هفته ملی کودک با شعار"آینده را باید ساخت"

 

پوستر هفته ملی و روز جهانی کودک سال 1398 با شعار «آینده را باید ساخت» طراحی و منتشر شد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، پوستر طراحی شده روز جهانی کودک، یک دختر و پسر را نشان می‌دهد که در فضایی رویاپردازانه در اتاق‌شان و در درون قایقی کاغذی بازی می‌کنند در حالی که اسباب‌بازی‌های‌شان در دستان آن‌ها قرار گرفته است.

این اسباب‌بازی‌ها و عناصر درون پوستر، در کنار استفاده از رنگ‌های شاد و ملایم فضایی را به نمایش گذاشته است که حس امید، طراوت و انرژی را به مخاطب القاء و در عین حال بر اهمیت بازی و تخیل‌ در زندگی و آینده کودکان تاکید می‌کند.

در همین حال «شعار آینده را باید ساخت» امسال نیز بار دیگر از سوی اعضای شورای سیاست‌گذاری به‌عنوان شعار هفته ملی کودک انتخاب شد تا امید به آینده‌ای روشن برای کودکان ایران به عنوان نگاهی راهبردی همواره مورد توجه دست‌اندرکاران این حوزه قرار بگیرد.

برنامه‌های هفته ملی کودک در سال 1398 روزهای 13 تا 19 مهر در تهران و سراسر کشور از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شود

 

امام علی (علیه السلام)

قِيمَةُ كُلِّ امْرِئٍ مَا يُحَسِّنُهُ

ارزش هر انسانی به آن چیزی است که آن را نیک می شمارد.

 

امام علی (علیه السلام)

الشِرکَه فَی الرَایِ یُوَدی اِلی الصَواب

مشارکت در رای و نظر ،  به یافتن اندیشه های درست می انجامد.

رویکرد مدارس جامعه تعلیمات اسلامی

1)      اصل توجه به تفاوتهای فردی

2)     اصل اجرای تمام ساحتی

3)    اصل تسهیل گری

4)    اصل مشارکت محوری

5)     اصل امیدمحوری نگاه خوشبینانه به آینده

6)    اصل خویشتنداری - خویشتنبانی

7)    اصل مردم داری

8)    اصل تلاش کوشش و پشتکار

9)     اصل آهستگی وارستگی تعلیم و تربیت پیوسته یک پارچه

10)  اصل رفتار گرایی عملگرایی

11)  بالابردن آستانه تحمل توانایی تحمل تفاوتها

12) رعایت اصل رقابت جمعی

13) رعایت اصل برنامه ریزی از وضع موجود به وضع مطلوب

14) بالابردن عیار اخلاق و معنویت

15) دفاع جانانه از نظریه انقلاب اسلامی (ولایت مطلقه فقیه)

16) توجه به اصل حریم های الهی در مدرسه

قرآن که حکمت و نور است- خانه خدا (قبله مردم) عترت پیغمبر (اهل البیت علیهم السلام)

17) توجه به اصل تربیت شهروند خوب تربیت شهروند صالح تربیت عبدصالح

18) توجه به اصل گفتمان انقلاب اسلامی جامعه سازی تمدن سازی نوین

19)  توجه به اصل شکوفایی فطرت گرایی توحیدی

20) دستیابی به مرتبه ای از مراتب حیات طیبه

تجلیل از زحمات سرکار خانم مقیم خان و معارفه مدیران جدید مجتمع الغدیر

روز جاری (هشتم مهر ماه) در مراسمی که با حضور اعضای دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی صورت پذیرفت از خدمات ارزشمند و شایسته خانم مقیم خان که در طول سالیان متمادی مدیریت مجتمع الغدیر را بر عهده داشتند تقدیر و تجلیل شد. در این مراسم که در فضایی بسیار صمیمانه و معنوی برگزار گردید؛ در ابتدا آقای دکتر حیدری ضمن قدردانی از زحمات خانم مقیم خان چند مورد از اصول و اخلاق اداری را که باید مورد توجه مدیران قرارگیرد را عنوان نمودند ایشان همچنین در سخنان خود استفاده از تجربیات و اندوخته های ارزشمند خانم مقیم خان را از مدیران جدید مجتمع خواستار شدند . پس از آن سرکار خانم مقیم خان ضمن قدردانی از همکاران خود ، نسبت به سپردن مدیریت مجموعه خویش به نیروهای جوانتر تاکید نمود و افزود انسان هیچگاه فراغت ندارد و هر گاه از کاری فارغ می شود باید برنامه دیگری برای خود داشته باشد و این دستور دین است سپس همکاران ایشان در فضایی کاملا عاطفی حضور خانم مقیم خان در مدرسه را باعث دلگرمی خود دانستند و از ایشان خواستند در ایام فراغت نیز همچنان با حضور خود در مدرسه باعث بهرهمندی بیشتر از تجربیات ایشان گردند.در این مراسم آقای حاج محمد دادگستر نیا با  اهداء تقدیر نامه و تابلو یادبود از خدمات و زحمات مدیریت این مجتمع تقدیر به عمل آوردند و همچنین خانمها فهیمی و کامل بعنوان مدیران دوره دوم و اول از دست آقای دکتر حیدری ابلاغ های خود را دریافت نمودند.

حسینیه سادات اقامه عزا می نماید

برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در دبستان نرگس

استفاده از ظرفیت و توانمندی اولیا دانش آموزان مدارس و نقش مهم آنها در تببین برنامه های مدرسه و همچنین بهرهمندی از نظرات مشورتی آنها همواره در مدارس مورد توجه ویژه بوده است .در همین راستا دبستان نرگس ضمن برگزاری انتخابات انجمن اولیاء و مربیان در سال تحصیلی جدید، از روسای انجمن سال  تحصیلی گذشته تقدیر و تجلیل به عمل آورد.این برنامه روز چهارشنبه سوم مهر ماه با حضور  اولیاء دانش آموزان دبستان، مدیریت محترم و همچنین آقای ایمانی کارشناس انجمن اولیا و مربیان جامعه برگزار گردید.